O firmie

Nasze przedszkole pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 6 roku życia. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z wychowanków. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych pedagogów. Współpracujemy z logopedą. Wspieramy indywidualny rozwój intelektualny, fizyczny, emocjonalny i psychiczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, tańca, plastyki, religii i rytmiki. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00. Zapraszamy.